7 powodów, dlaczego jest teraz dobry czas na zmianę dostawcy energii

tania energia

Elektryczność jest tańsza, a klienci mogą zyskać wiele dodatków sytuacja na rynku energii nie jest stała, zmiany pojawiają się nie tylko na stanowiskach ale i w kwestiach prawnych. Sprzedawcy energii mają ogłosić swoje nowe plany, w których to klient ma zostać wartością firmy.

Kiedy zmienić dostawcę energii elektrycznej?
Właśnie teraz. Ceny energii elektrycznej spadają, ponieważ cały rynek energii elektrycznej musiał dostosować się to tej tendencji. Sprzedawcy muszą, więc postarać się w utworzeniu atrakcyjnych ofert. Cena kilowatogodziny to nie wszystko, na co należy zwracać uwagę. W rzeczywistości, konsumenci będą aktywnie i inteligentnie, oraz bardziej niż kiedykolwiek poszukiwać tańszych sprzedawców. Do masowych migracji polski rynku energii, szykuje się od wielu lat, najwięcej zmian sprzedawców odnotowano w październiku 2014. Czy w 2016 uda się to powtórzyć, wszystko wskazuje, że tak.

Powód: cena energii elektrycznej jest niska
W październiku spadł kolejny rekord na Towarowej Giełdzie Energii (TGE). Trend nie będzie długo się utrzymywać, wytwórców powinny cieszyć niskie ceny węgla, nawet ponad 50 USD za tonę. Niestety, na ty specyficznym rynku to co cieszy jednych, dla drugich nie jest powodem do radości.

Zyskaj nowe produkty dla nowych klientów
Przy niskich cenach hurtowych czym zyskać klienta, może zaoferować mu atrakcyjne produkty np. – gospodarstwa domowego, bądź niższe rachunki nie tylko na prądzie ale i gazie. Takie łączone oferty będą pojawiać się coraz częściej, obok gazu już pojawiają się oferty z usługami telekomunikacyjnymi.

Poważne klienta
Sieci elektryczne i gazowe zwykle pracują sprawnie przerwy są rzadkie. Niestety, wciąż może się zdarzyć, że trzeba skontaktować się z dostawcą. Wtedy z pewnością docenią docenimy dobrą obsługę klienta. Nie zawsze sprzedawca będzie mógł pomóc nam na przerwy w dostawach, bo za to odpowiedzialny jest dostawca, ale miło mieć poczucie, że jeśli już dodzwonimy się na infolinię ktoś zajmie się naszą sprawą.

Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy bonusów towarzyszących
Niektórzy producenci mogą dostarczyć zniżki produktów u swoich partnerów handlowych. Energa za opłacone faktury w terminie rozdaje punkty playback, inni sprzedawcy za darmo wykonają audyt, zwiększą oszczędności gdyż dorzucą pakiet żarówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>